fbpx

Gymnázium Hlinská Žilina

Spustili sme IV. ročník na Gymnázium Hlinská v Žiline. Preto máš úžasnú šancu sa stať súčasťou skvelého projektu, ktorý ti pomôže objaviť tvoj talent. Získaš svojho mentora ktorý ti odovzdá svoje skúsenosti a zrealizuješ aj tímový projekt. S týmto projektom nemáš čo stratiť, práve naopak mnoho získaš a veci, ktoré sa tu naučíš určite využiješ pri svojom ďalšom pôsobení. 

Pre koho je program určený?

Program je určený pre vás študentov 1., 2. a 3. ročníka. Pozor, túto príležitosť dostanú len 16-ti z vás. 

Ako budem vedieť, či ste ma vybrali?/ Ako zistím, že ste vybrali práve mňa? 

Akonáhle skončí prihlasovanie, bude ti zaslaný e-mail, v ktorom zistíš či si postúpil/a do druhého kola. V tomto kole si prejdeš osobným pohovorom, aby sme ťa bližšie spoznali a zistili o tebe viac. Nakoniec ti mailom pošleme finálne rozhodnutie, či si sa dostal do Show your talent. 

Koľko je/stojí účastnícky poplatok?

29€ za celý program. Skutočná hodnota programu je oveľa vyššia, predstavuje až 250€ na jedného študenta. Nemusíš sa však obávať. Vďaka našim sponzorom túto sumu platiť nemusíš. Za tvoj poplatok 29€ získaš * víkendové školenia, * workshopy, záverečnú konferenciu aj grant na váš tímový projekt. Samozrejme k tomu všetkému aj množstvo zážitkov a skúseností, ktoré sa nedajú vyjadriť cenou.

Mentori

Predstavujeme ti ľudí, ktorí ti pomôžu na ceste osobného rozvoja.

Tomáš Čarný

Tomáš Čarný

HR generalista, interný kouč

Pracujem v Kii na oddelení ľudských zdrojov ako HR generalista a interný kouč. Rád spájam prácu s dátami s prácou s ľuďmi. Medzi moje záľuby patrí šport, rodina a popri práci sa venujem koučingu aj samostatne, čo je momentálne mojou veľkou vášňou.

Eva Bašistová

Eva Bašistová

Študentka U3V

Som študentka U3V a dobrovoľníčka vo vzdelávaní. Vo voľnom čase sa venujem ručným prácam (pletenie, vyšívanie, tkanie na krosnách a iné), rada chodím na turistiku a poznávam nové čarovné kúty Slovenska, rada čítam cestopisy, zaujímajú ma dokumenty o dávnej histórii našej planéty.

Jana Sňahničanová

Jana Sňahničanová

Koordinátorka Univerzity tretieho veku v Žiline

Pracujem už 11 rokov na Ústave celoživotného vzdelávania Žilinskej univerzity ako koordinátorka Univerzity tretieho veku. Organizujem výučbu pre študentov U3V UNIZA. Medzi moje záľuby patrí, turistika, maľovanie. Som manželka, maminou troch už dospelých, úspešných detí.

Jana Trabalíková

Jana Trabalíková

Vysokoškolská učiteľka

Pracujem ako lektorka v kurzoch na Žilinskej univerzite. Zameriavam sa nielen na odborný, ale aj osobnostný rast účastníkov kurzov. Práve podpora rozvoja mladých ľudí ako osobností ma veľmi baví. Milujem turistiku, prírodu, bicyklovanie, spoločnosť dobrých ľudí okolo seba a svoju rodinu.

Organizátori projektu na tvojej škole

Adriana Burgerová

Adriana Burgerová

-

Volá sa Aďa, veľmi rada skúša nové a zaujímavé veci. Často robí veci po svojom. Minulý rok absolvovala Show your talent a tento ho pomáha koordinovať na škole.

Vanesa Dubová

Vanesa Dubová

-

Je študentkou Gymnázia Hlinská v Žiline. Aktívne jazdí autocross a rada spoznáva prírodu. Je veľkou fanúšičkou F1.

Monika Gdovcová

Monika Gdovcová

-

Učiteľka angličtiny s vášňou k pečeniu a vareniu, ktorá rada a málo behá, je nevyliečiteľná optimistka a miluje ľudí so zmyslom pre humor.

Monika Stupňanová

Monika Stupňanová

-

Študuje na Gymnáziu Hlinská v Žiline. Jej srdcu je blízke čítanie, príroda, turistika a iné športy. Jej snom je stať sa učiteľkou.

Lukáš Hrošovský

Lukáš Hrošovský

-

Je predseda OZ SYTEV, lektor, školiteľ, mentor, koordinátor a facilitátor. Prešiel celú EÚ a zúčastnil sa viac ako 50 Erasmus+ mobilít.

Ak ťa zaujíma, kto stojí za celým projektom, dozvieš sa to tu – realizátori projektu

Realizátori programu

Program sa realizuje vďaka finančnej podpore Rozvojovej agentúry ŽSK a Žilinského samosprávneho kraja.

Partneri

Organizácie, ktoré podporujú tento projekt

SLÁVIK & STELL

SLÁVIK & STELL

Forbes

Forbes

Martinus

Martinus

Wocabee

Wocabee

Pin It on Pinterest