fbpx

Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica

Program Show your talent sa vo svojom IV. ročníku opäť vracia na Strednú priemyselnú školu Jozefa Murgaša. Aj tento krát získaš svojho mentora a zrealizujete tímový projekt. Bude ťa bude čakať nabitý program plný zábavy, pri ktorom objavíš svoj talent a nadobudneš nové skúsenosti. Nezahoď túto jedinečnú príležitosť a staň sa súčasťou.

Pre koho je program určený?

Program je určený pre vás študentov 1., 2. a 3. ročníka. Pozor, túto príležitosť dostanú len 16-ti z vás. 

Ako budem vedieť, či ste ma vybrali?/ Ako zistím, že ste vybrali práve mňa? 

Akonáhle skončí prihlasovanie, bude ti zaslaný e-mail, v ktorom zistíš či si postúpil/a do druhého kola. V tomto kole si prejdeš osobným pohovorom, aby sme ťa bližšie spoznali a zistili o tebe viac. Nakoniec ti mailom pošleme finálne rozhodnutie, či si sa dostal do Show your talent. 

Koľko je/stojí účastnícky poplatok?

29€ za celý program. Skutočná hodnota programu je oveľa vyššia, predstavuje až 250€ na jedného študenta. Nemusíš sa však obávať. Vďaka našim sponzorom túto sumu platiť nemusíš. Za tvoj poplatok 29€ získaš * víkendové školenia, * workshopy, záverečnú konferenciu aj grant na váš tímový projekt. Samozrejme k tomu všetkému aj množstvo zážitkov a skúseností, ktoré sa nedajú vyjadriť cenou.

Mentori

Predstavujeme ti ľudí, ktorí ti pomôžu na ceste osobného rozvoja.

Martin Almáši

Martin Almáši

Fotograf a grafika

Prepája fotografovanie a komunikáciu vplyvu do výsledných fotografií. Zameriava sa na fotografovanie reportáže a fashion, zároveň sa venuje komunikácií vplyvu, napríklad pri komunikácii cez médiá, prezentáciu a reč tela.

Nora Bělousovová

Nora Bělousovová

Projektový a event manažérka

Bratislavčanka, ktorá študovala 7 rokov života v Banskej Bystrici na Univerzite Mateja Bela. Venuje sa mládeži a mládežníckym výmenám, vďaka ktorým nabrala bohaté skúsenosti. Vyskúšala si žiť polroka v Číne, istú dobu manažovať bistro a kaviareň. Momentálne spoluorganizuje rôzne eventy, najmä v Bratislave.

Lenka Borková

Lenka Borková

Študentka na AU v BB

Študuje grafiku a výtvarné umenie na Akadémii umení v Banskej Bystrici. V rámci organizácie Sant‘ Egidio sa venuje ľuďom na okraji spoločnosti, bez domova, Rómom, väzňom a chudobným rodinám. Miluje pouličný život, spoznávanie neštandardných ľudských príbehov, vymýšľanie projektov, dizajn, leto, kávu a hory.

Jakub Bubeník

Jakub Bubeník

Majiteľ Drums production

Vlastný marketingovú firmu, ktorá sa venuje aj aktivitám v televíznom priestore. Vyrábajú relácie a pracujú aj s firmami, ktorým radia v oblasti marketingových prezentácií.

Michal Greguš

Michal Greguš

CEO teamleader Invelity s.r.o.

V agentúre riadi strategický rozvoj a má na starosti hlavne grafikov a programátorov.
V agentúre, ale pokrývajú celé spektrum služieb marketingu. Mimo iné má rád projekty, ktoré sú zaujímavé a sú novými výzvami.

Lukáš Hrošovský

Lukáš Hrošovský

SYTEV

Je predseda OZ SYTEV, lektor, školiteľ, mentor, koordinátor a facilitátor. Prešiel celú EÚ a zúčastnil sa viac ako 50 Erasmus+ mobilít.

Michaela Maličká

Michaela Maličká

Učiteľka ZŠ

Vyštudovala učiteľstvo dejepisu a slovenčiny, v rámci ktorého strávila pol roka na UCL v Londýne. Po škole absolvovala program Teach for Slovakia a momentálne zostala učiť a pracovať s deťmi na ZŠ v Lozorne.

Michal Mešťan

Michal Mešťan

Prodekan

Pôsobí ako prodekan pre rozvoj a digitalizáciu na Ekonomickej fakulte UMB v Banskej Bystrici.

Ivan Novák

Ivan Novák

Moderátor, PR manažér

V Rádiu LUMEN pripravuje prevažne živé vysielanie, pracuje tiež na PR značky Rádia LUMEN v rôznych smeroch. Váži si svoju rodinu, v ktorej vidí základ vyrovnaného života v práci aj kdekoľvek. Sleduje a občas aj hrá futbal a rád objavuje pekné zákutia Slovenska.

Martin Šajgalík

Martin Šajgalík

Programový riaditeľ

Je absolventom herectva na Akadémii umení, ako moderátor a redaktor zakotvil po škole v Rádiu LUMEN, kde má na starosti redakciu a program. Pôsobil ako animátor v eRku, dnes sa však spolu s manželkou stará najmä o svoje 3 deti. Miluje hudbu a tanec, vo voľnom čase zabáva ľudí ako DJ.

Matej Žofaj

Matej Žofaj

Projektový manažér

Absolvent EF UMB v Banskej Bystrici, kde 6 rokov študoval odbor financie, bankovníctvo a investovanie. V oblasti dobrovoľníctva 3 roky pôsobil ako manažér dobrovoľníkov a dobrovoľníckeho programu pre Marathon Banská Bystrica. Už rok pracuje ako projektový manažér v IT firme, ktorá vyvíja weby, webové aplikácie.

Organizátori projektu na tvojej škole

Jakub Šoltes

Jakub Šoltes

Leader realizačného tímu

Martina Kalčoková

Martina Kalčoková

Koordinátorka učiteľov

Miroslav Kaštier

Miroslav Kaštier

Komunikačný manažér

Adriana Berzédyová

Adriana Berzédyová

Komunikačná manažérka

Thea Opálková

Thea Opálková

Marketérka

Ak ťa zaujíma, kto stojí za celým projektom, dozvieš sa to tu – realizátori projektu

Realizátori programu

Partneri

Organizácie, ktoré podporujú tento projekt

SLÁVIK & STELL

SLÁVIK & STELL

Forbes

Forbes

Martinus

Martinus

Wocabee

Wocabee

Pin It on Pinterest