SPŠ Dopravná Zvolen

Spúšťame II. ročník Show your talent na Strednej priemyselnej škole dopravnej vo Zvolene. Máš preto jedinečnú šancu stať sa súčasťou tohto skvelého programu. Objavíš svoj talent, získaš svojho mentora, zrealizuješ tímový projekt a získať skúsenosti, ktoré sú na nezaplatenie.

Kedy sa uskutoční úvodné víkendové školenie?

V termíne 4.-6. októbra. Účasť na tejto víkendovke je podmienkou pre účasť v programe.

 

Pre koho je program určený?

Pre študentov 1., 2., a 3. ročníka SPŠ dopravnej. Ale pozor, spomedzi všetkých záujemcov získajú túto príležitosť len 16-ti žiaci.

Do kedy je potrebné sa prihlásiť?

Prihlasovanie spúšťame 2. septembra a potrvá do 22. septembra. Do vtedy je potrebné vyplniť prihlášku, ktorú nájdete tu.

 

Ako budem vedieť, či ste ma vybrali?

Po uzavretí prihlasovania ti následne pošleme mail, v ktorom sa dozvieš či si postúpili do druhého výberového kola. To bude pozostávať z osobného pohovoru, aby sme ťa spoznali a zistili či sa hodíš do nášho programu. Následne ti mailom finálne potvrdíme či si sa dostal do Show your talent.

Koľko je účastnícky poplatok?

29€ na celý program. Skutočná hodnota programu je však oveľa väčšia, predstavuje až 250€ na jedného študenta. Tú však platiť vďaka našim sponzorom nemusíš. Za svojich 29€ získaš 2 víkendové školenia, 4 workshopy, záverečnú konferenciu aj grant na váš tímový projekt.

Poď do toho

Objav svoj skrytý potenciál. Prijmi výzvu. Ukáž čo je v tebe.

Mentori

Predstavujeme ti ľudí, ktorí ti pomôžu na ceste osobného rozvoja

Andrej Kmotorka

Andrej Kmotorka

konateľ spoločnosti Piar Pro

Je otcom rodiny, členom lídrov Spoločenstva Piar a viac ako 10 rokov pracuje s mládežou. Podniká v kreatívnej a marketingovej agentúre PiarPro a je súčasťou tímu animátorskej školy pre mladých lídrov.

Andrea Dolinská

Andrea Dolinská

predsedníčka Rady mládeže BBSK

Viedla Radu študentov mesta BB, pracovala ako vedúca oddelenia medzinárodných vzťahov. Dnes organizuje medzinárodné mládežnícke výmeny, lektoruje workshopy a venuje sa práci s mládežou. 

Ivan Petro

Ivan Petro

marketingový manažér Projektu Godzone

Hneď po štúdiu sa začal venovať marketingu a sociálnym sieťam. Je milovníkom rýchlych áut a vďaka Insta profilu @Ivov_drive je považovaný za influencera. Ivan je otcom dvoch detí.

Eva Ščepková

Eva Ščepková

zakladateľka CoWorkingu Link

Už počas štúdia sa zapájala do aktivít organizácie AIESEC, neskôr rozbehla občianske združenie Enviro Future.  Dnes vedie Link CoWorking, ktorý tiež založila. 

Antónia Jurečková

Antónia Jurečková

Koordinátorka SAIA

Je doktorandkou na filozofickej fakulte Univerzity Mateja Bela v B. Bystrici a koordinátorkou organizácie SAIA, ktorá ponúka študijné a štipendijné programy v zahraničí. 

Michal Mešťan

Michal Mešťan

Doktorand na EF UMB

Vyštudoval financie a získal ocenenie Študentská osobnosť Slovenska 2013 za kategóriu Ekonómia. Ako stážista pôsobil na Oddelení rizík ČSOB Poisťovne, v súčasnosti pôsobí ako dobrovoľník v CFA Society Czech republic. 

Martin Ondruš

Martin Ondruš

Vlogger a videomaker

Vyštudoval žurnalistiku a  počas školy pracoval pre portál Staritup.sk. Dnes je z neho videomaker, fotograf a v neposlednom rade aj vlogger. Má tiež na starosti marketing a PR festivalu Lumen.

Tereza Slavkovská

Tereza Slavkovská

Herečka/performerka

Vyštudovala činoherné herectvo na JAMU v Brne a fyzické divadlo na Accademia Teatro Dimitri vo Švajčiarsku. Pracuje na voľnej nohe ako herečka a performerka. Miluje prelínanie talentov, tém, tenkých hraníc a životov

Tátiana Teslíková

Tátiana Teslíková

Office manager PiarPro

Vyštudovala manažment na Žilinskej univerzite a pracovala ako Export Event Specialist vo firme Nestle. Dnes pôsobí v kreatívnej agentúre Piar Pro, venuje sa hudbe a s kapelou HeartBeat hrala na  festivale Pohoda. 

Jaroslav Dodok

Jaroslav Dodok

Marketér a lektor

Je spoluzakladateľom
OZ TEAM, pracuje ako lektor neformálneho vzdelávania a venuje sa marketingu vo firme Mavio Media. Vo voľnom čase rád cestuje, stopuje, číta knihy a objavuje talenty mladých ľudí. 

Peter Paulík

Peter Paulík

vojak Ozbrojených síl SR

Pracuje v Ozbrojených silách na rote, ktorá zabezpečuje letovú prevádzku SR. Venuje sa bojovému umeniu. Je absolventom Líderskej animátorskej školy. Aktuálne žije na Sliači spolu s manželkou.

Lucia Kuková

Lucia Kuková

Matka a študentka

Manželka, matka a študentka. Založila projekt Nevädza, ktorým sa snaží pomôcť dievčatám a ženám s poruchami príjmu potravy. Prispieva tiež článkami na portál Bezhranicna.sk, vo voľnom čase hrá na gitare a spieva. 

Organizátori projektu na tvojej škole

Jaroslav Dodok

Jaroslav Dodok

Koordinátor programu

Prišiel s nápadom vytvoriť rozvojový program Show your talent. Je spoluzakladateľom
OZ TEAM, pracuje ako lektor neformálneho vzdelávania a venuje sa marketingu vo firme Mavio Media.

Jarmila Lipková

Jarmila Lipková

Garant vzdelávania

Pracuje ako riaditeľka CVČ – JUNIOR v Banskej Bystrici, je certifikovanou lektorkou neformálneho vzdelávania a hodnotititeľkou projektov IUVENTA. V Show your talent má na starosti kvalitu vzdelávania.

Romana Trnková

Romana Trnková

Garant školy

Stála pri vzniku rozvojového programu Show your talent. Pracuje ako riaditeľka Strednej priemyselnej školy dopravnej vo Zvolene, pôsobí tiež ako externá lektorka vo funkčnom vzdelávaní v RP MPC v B. Bystrici. 

Silvia Žabková

Silvia Žabková

Projektový manažér

Vedie mediálnu Agentúru Profivia a oz KOMPAS – centrum rozvoja. Venuje sa neformálnemu vzdelávaniu a komunitnému rozvoju.
V  Show your talent pomáha s projektovým manažmentom.

Andrea Lašková

Andrea Lašková

Koordinátor učiteľov

Pracuje ako učiteľka na SPŠ dopravnej vo Zvolene. Spolu so svojimi žiakmi sa venuje dobrovoľníctvu. V prvom ročníku sa zapojila do Show your talent ako účastníčka, tento rok je súčasťou realizačného tímu a má na starosti koordináciu učiteľov.

Marián Hríň

Marián Hríň

Líder študentov

Študuje na SPŠ dopravnej vo Zvolene, kde viedol tím, ktorý tvoril marketingovú kampaň školy. Je členom OZ TEAM, začínajúcim lektorom a v programe Show your talent má na starosti koordináciu študentksého tímu. 

Alena Trnková

Alena Trnková

Komunikačný manažér

Študuje medzinárodné vzťahy na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici a pracuje ako koordinátor Poradenského centra mladých KONEKT vo Zvolene. V programe Show your talent má na starosti komunikáciu s mentormi.

Natália Ondrisová

Natália Ondrisová

Asistentka lídra študentov

Študuje na SPŠ dorpavnej vo Zvolene, v minulosti absolvovala súťaž marketingová kampaň školy. Je pravou rukou Maja Hríňa v programe Show your talent, kde dohliada na aktívne zapájanie sa študentov. 

Lukáš Slatinský

Lukáš Slatinský

Dobrovoľník

Je študentom SPŠ dopravnej vo Zvolene. Minulý rok absolvoval program Show your talent ako účastník, tento rok je súčasťou realizačného tímu.

Martina Melicherčíková

Martina Melicherčíková

Dobrovoľníčka

Je študentkou SPŠ dopravnej vo Zvolene. Minulý rok absolvovala program Show your talent, tento rok je súčasťou realizačného tímu.

Ak ťa zaujíma, kto stojí za celým projektom, dozvieš sa to tu – realizátori projektu

Blog

Ako vyzerala online konferencia z pohľadu učiteľa ?

Ako vyzerala online konferencia z pohľadu učiteľa ?

Dnes vám prinášame pohľad na online konferenciu z pohľadu Andrei Laškovej, učiteľky SPŠ Dopravnej vo Zvolene a koordinátorky učiteľov v našom programe. Tak a máme to za sebou. Prvú „online“ konferenciu SYT. Pôvodný zámer uskutočniť konferenciu pre našich študentov,...

Aká bola záverečná konferencia pre študentov?  Pohľad Adriany Luptákovej

Aká bola záverečná konferencia pre študentov? Pohľad Adriany Luptákovej

Dnes vám prinášame blog o pocitoch, emóciách a skúsenostiach zo záverečnej konferencie. Ľudovo povedané, vyspovedali sme Adrianu Luptákovú, prváčku na SPŠ Dopravnej vo Zvolene, ktorá so svojím tímom dokázala zo starej učebne vytvoriť posilňovňu pre celú školu. Ako si...

Potrebujeme vašu pomoc

Potrebujeme vašu pomoc

Hľadáme 100 ľudí s dobrým a ochotným srdcom, ktorí by nám pomohli meniť školstvo a vzdelávanie na Slovensku. Ste jedným z nich? Pozrite sa ako nás môžete podporiť... Pred dvomi rokmi sme snívali o tom, že vytvoríme rozvojový program, ktorý pomôže mladým...

Partneri projektu na tvojej škole

Organizácie, vďaka ktorým sa tento projekt na tvojej škole uskutoční

Agentúra Profivia

Agentúra Profivia

Mesto Zvolen

Mesto Zvolen

Rada mládeže Banskobystrického kraja

Rada mládeže Banskobystrického kraja

Bystrica SiTy

Bystrica SiTy

Banskobystrický samosprávny kraj

Banskobystrický samosprávny kraj

Program sa realizuje pod záštitou Ing. Jána Luntera, predsedu BBSK.

Európsky zbor solidarity

Európsky zbor solidarity

Generálni partneri

Organizácie, ktoré podporujú tento projekt

OZ TEAM

OZ TEAM

SLÁVIK & STELL

SLÁVIK & STELL

Forbes

Forbes

Mgroup

Mgroup

.týždeň

.týždeň

The Žurnál

The Žurnál

Martinus

Martinus

Mavio Media

Mavio Media

JC Media

JC Media

Pin It on Pinterest