fbpx

SPŠ Dopravná Zvolen

Spúšťame III. ročník Show your talent na Strednej priemyselnej škole dopravnej vo Zvolene. Máš preto jedinečnú šancu stať sa súčasťou tohto skvelého programu. Objavíš svoj talent, získaš svojho mentora, zrealizuješ tímový projekt a získať skúsenosti, ktoré sú na nezaplatenie.

Kedy sa uskutoční úvodné víkendové školenie?

V termíne 25.-27. septembra. Účasť na tejto víkendovke je podmienkou pre účasť v programe. Školenie sa uskutoční v 3*** Hoteli Zerrenpach v krásnom prostredí Osrblia.

 

Pre koho je program určený?

Pre študentov 1., 2., a 3. ročníka SPŠ dopravnej. Ale pozor, spomedzi všetkých záujemcov získajú túto príležitosť len 16-ti žiaci.

Do kedy je potrebné sa prihlásiť?

Prihlasovanie spúšťame 4. septembra a potrvá do 15. septembra. Do vtedy je potrebné vyplniť prihlášku, ktorú nájdete tu.

 

Ako budem vedieť, či ste ma vybrali?

Po uzavretí prihlasovania ti následne pošleme mail, v ktorom sa dozvieš či si postúpili do druhého výberového kola. To bude pozostávať z osobného pohovoru, aby sme ťa spoznali a zistili či sa hodíš do nášho programu. Následne ti mailom finálne potvrdíme či si sa dostal do Show your talent.

Koľko je účastnícky poplatok?

29€ na celý program. Skutočná hodnota programu je však oveľa väčšia, predstavuje až 250€ na jedného študenta. Tú však platiť vďaka našim sponzorom nemusíš. Za svojich 29€ získaš 2 víkendové školenia, 4 workshopy, záverečnú konferenciu aj grant na váš tímový projekt.

Mentori

Predstavujeme ti ľudí, ktorí ti pomôžu na ceste osobného rozvoja

Martin Matuška

Martin Matuška

Majiteľ a CEO, Matuška Motoršport

Vyrástol som v súkromnej rodinnej firme v ktorej som v sučastnosti spolumajiteľom. Som zakladateľom formulového pretekárskeho teamu, automobilový pretekár, hokejový hlásateľ a moderátor.

Andrea Dolinská

Andrea Dolinská

predsedníčka Rady mládeže BBSK

Viedla Radu študentov mesta BB, pracovala ako vedúca oddelenia medzinárodných vzťahov. Dnes organizuje medzinárodné mládežnícke výmeny, lektoruje workshopy a venuje sa práci s mládežou. 

Martin Almáši

Martin Almáši

Fotograf, lektor

Venujem sa reportážnej a fashion fotografii a lektorovaniu komunikačných zručností a NLP. Trénujem ľudí, ako účinnejšie komunikovať a dosahovať vplyv a navyšovať svoju charizmu.

Lucia Kuková

Lucia Kuková

Matka a študentka

Manželka, matka a študentka. Založila projekt Nevädza, ktorým sa snaží pomôcť dievčatám a ženám s poruchami príjmu potravy. Prispieva tiež článkami na portál Bezhranicna.sk, vo voľnom čase hrá na gitare a spieva.

Michaela Čajková

Michaela Čajková

Útvar čestnej stráže prezidentky SR

Pracuje v OSSR od roku 2016. Pôsobí na útvare čestnej stráže prezidentky SR
Veľmi jej záleží na ľuďoch,  tak sa rozhodla vo voľnom čase venovať  ľuďom                s nadváhou. Už pár rokov pomáham komunite,            kde ľuďom nosí oblečenie, pretože až tam si človek uvedomí, čo  všetko má.
Martin Ondruš

Martin Ondruš

Vlogger a videomaker

Vyštudoval žurnalistiku a počas školy pracoval pre portál Startitup.sk. Dnes je z neho videomaker, fotograf a v neposlednom rade aj vlogger. Má tiež na starosti marketing a PR festivalu Lumen. 

Pavel Čaba

Pavel Čaba

Policajt

Absolvent SPŠ Dopravná vo Zvolene a od roku 2012 pracuje v Policajnom zbore. Momentálne na Obvodnom odd. vo Zvolene na Stalej službe.

Ján Kulich

Ján Kulich

ŽSR

Vyštudova EF UMB v B.Bystrici. Momentálne pracuje na odd. ľudských zdrojov pre ŽSR a popri práci sa venuje grafickému dizajnu. Posledné 3 roky vedie Zvolenský lakrosový klub „Punishers“ ako manažér, tréner a hráč.

Zuzana Almáši Koreňová

Zuzana Almáši Koreňová

Vedúca odboru školstva

V súčasnosti je Zuzana vedúca odboru školstva
Má vyštudovanú montessori pedagogiku.
Momentálne podniká
a má skúsensti v oblasti komunikácie a s vnútornou motiváciou. V minulosti pôsobila ako mediátorka
Je autorkou troch kníh.

Organizátori projektu na tvojej škole

Marián Hríň

Marián Hríň

Koordinátor programu na škole

Absolvent SPŠ dopravnej    po dvojročnej praxi študentského lídra zastáva pozíciu koordinátora programu na SPŠ dopravnej vo Zvolene.

Jarmila Lipková

Jarmila Lipková

Garant vzdelávania

Pracuje ako riaditeľka CVČ – JUNIOR v Banskej Bystrici, je certifikovanou lektorkou neformálneho vzdelávania a hodnotititeľkou projektov IUVENTA. V Show your talent má na starosti kvalitu vzdelávania.

Romana Trnková

Romana Trnková

Garant školy

Stála pri vzniku rozvojového programu Show your talent. Pracuje ako riaditeľka Strednej priemyselnej školy dopravnej vo Zvolene, pôsobí tiež ako externá lektorka vo funkčnom vzdelávaní v RP MPC v B. Bystrici. 

Silvia Žabková

Silvia Žabková

Projektový manažér

Vedie mediálnu Agentúru Profivia a oz KOMPAS – centrum rozvoja. Venuje sa neformálnemu vzdelávaniu a komunitnému rozvoju.
V  Show your talent pomáha s projektovým manažmentom.

Andrea Lašková

Andrea Lašková

Koordinátor učiteľov

Pracuje ako učiteľka na SPŠ dopravnej vo Zvolene. Spolu so svojimi žiakmi sa venuje dobrovoľníctvu. V prvom ročníku sa zapojila do Show your talent ako účastníčka, tento rok je súčasťou realizačného tímu a má na starosti koordináciu učiteľov.

Alena Trnková

Alena Trnková

Komunikačný manažér

Študuje medzinárodné vzťahy na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici a pracuje ako koordinátor Poradenského centra mladých KONEKT vo Zvolene. V programe Show your talent má na starosti komunikáciu s mentormi.

Adriana Luptáková

Adriana Luptáková

Líderka študentov

Je študentkou na SPŠ dopravnej vo Zvolene . Bola absolventkou 2.ročnika Show your talentu . Po účasti v programe pôsobí ako líderka študentského tímu na SPŠ Dopravnej vo Zvolene.

Daniela Švolíková

Daniela Švolíková

Komunikačná manažérka

Študuje na SPŠ dopravnej vo Zvolene. Minulý rok absolvovala program ako účastníčka. Venuje sa folklóru a je súčasťou FS Poľana.

Martin Vernarský

Martin Vernarský

Komunikačný Manažér

Študent SPŠ Dopravnej vo Zvolene, ktorý úspešne absolvoval druhý ročník programu Show your talent, kde so svojím tímom vybudovali školskú posilňovňu. 10 rokov sa venuje tanečnému športu a prekážkovému behu.

Patrik Dzurjo

Patrik Dzurjo

Komunikačný manažér

Je študentom druhého ročníka na SPŠ Dopravnej vo Zvolene. Program Show your talent úspešne absolvoval minulý rok s tímom Forza Commune. Pre to sa tento rok do programu zapája dobrovoľne. 

Lukáš Slatinský

Lukáš Slatinský

Dobrovoľník

Je študentom SPŠ dopravnej vo Zvolene. Minulý rok absolvoval program Show your talent ako účastník, tento rok je súčasťou realizačného tímu.

Ak ťa zaujíma, kto stojí za celým projektom, dozvieš sa to tu – realizátori projektu

Blog

Škola s dobrým menom a učiteľmi, ktorým na študentoch záleží

Škola s dobrým menom a učiteľmi, ktorým na študentoch záleží

Byť atraktívnou strednou školou s kvalitnou ponukou odborného vzdelávania, ktorá vychováva absolventov pre prax, ktorá je študentami vyhľadávanou a s úsmevom do nej chodia nielen oni ale aj učitelia, škola na ktorú sú absolventi hrdí a hostia sa sem tiež radi vracajú....

Ako vyzerala online konferencia z pohľadu učiteľa ?

Ako vyzerala online konferencia z pohľadu učiteľa ?

Dnes vám prinášame pohľad na online konferenciu z pohľadu Andrei Laškovej, učiteľky SPŠ Dopravnej vo Zvolene a koordinátorky učiteľov v našom programe. Tak a máme to za sebou. Prvú „online“ konferenciu SYT. Pôvodný zámer uskutočniť konferenciu pre našich študentov,...

Partneri projektu na tvojej škole

Organizácie, vďaka ktorým sa tento projekt na tvojej škole uskutoční

Agentúra Profivia

Agentúra Profivia

Rozvojová agentúra BBSK. n.o

Rozvojová agentúra BBSK. n.o

Mesto Zvolen

Mesto Zvolen

Banskobystrický samosprávny kraj

Banskobystrický samosprávny kraj

Program sa realizuje pod záštitou Ing. Jána Luntera, predsedu BBSK.

Rada mládeže Banskobystrického kraja

Rada mládeže Banskobystrického kraja

Európsky zbor solidarity

Európsky zbor solidarity

Bystrica SiTy

Bystrica SiTy

Partneri

Organizácie, ktoré podporujú tento projekt

SLÁVIK & STELL

SLÁVIK & STELL

Forbes

Forbes

Martinus

Martinus

Wocabee

Wocabee

Pin It on Pinterest