fbpx

Stredná odborná škola, Tisovec

Show your talent po prvýkrát uskutoční aj na našej škole – SOŠ Tisovec. Máš preto jedinečnú šancu stať sa súčasťou tohto skvelého programu. Objavíš svoj talent, získaš svojho mentora, zrealizuješ tímový projekt a získaš skúsenosti, ktoré sú na nezaplatenie.

Kedy sa uskutoční úvodné víkendové školenie?

V termíne 9. – 11. október. Účasť na tejto víkendovke je podmienkou pre účasť v programe.

 

Pre koho je program určený?

Pre študentov 1. až 3. ročníka. Ale pozor, spomedzi všetkých záujemcov získajú túto príležitosť len 16-ti žiaci.

Do kedy je potrebné sa prihlásiť?

Deadline na prihlášky je 22. september. Do vtedy je potrebné vyplniť prihlášku, ktorú nájdete tu.

 

Ako budem vedieť, či ste ma vybrali?

Po uzavretí prihlasovania ti následne pošleme mail, v ktorom sa dozvieš či si postúpili do druhého výberového kola. To bude pozostávať z osobného pohovoru, aby sme ťa spoznali a zistili či sa hodíš do nášho programu. Následne ti mailom finálne potvrdíme či si sa dostal do Show your talent.

Koľko je účastnícky poplatok?

29€ na celý program. Skutočná hodnota programu je však oveľa väčšia, predstavuje až 250€ na jedného študenta. Tú však platiť vďaka našim sponzorom platiť nemusíš. Za svojich 35€ získaš 2 víkendové školenia, 5 workshopov, záverečnú konferenciu aj grant na váš projekt. V prípade zlej sociálnej alebo ekonomickej situácie je možné požiadať o štipendium.

Mentori

Predstavujeme ti ľudí, ktorí ti pomôžu na ceste osobného rozvoja

Daniel Csúr

Daniel Csúr

CEO Progressa

10 rokov pôsobí v oblasti práce s mládežou. Študoval  v Oxforde, Kodani, Kazakhstane a na inštitúte OSN v Maastrichte. Spoluzaložil 4 neziskové organizácie a 3 firmy. Dnes vedie digitálnu marketingovú agentúru PROGNESSA, a developerskú spoločnosť ConceptFund.

Daiana Shagambayeva

Daiana Shagambayeva

Social Media and Google Ads Specialist

Daiana je z Kazachstanu. Pracuje v digitálnej marketingovej agentúre PROGNESSA, venuje sa reklame na Google platformách, kreatívnej správe sociálnych sietí. Znalosti v oblasti marketingu, medzinárodného manažmentu a obchodu získala v Almaty, Pariži a Budapešti. 

Vladis Juraš

Vladis Juraš

Manažér produkcie/Grafický dizajnér

Mladý chalan, ktorého od malička zaujímalo to, prečo niektoré veci vyzerajú krajšie a estetickejšie a niektoré naopak nie. Študoval  grafiku digitálnych médií na SOŠ v Tisovci a po ukončení štúdia naštartoval kariéru v odbore grafického dizajnu. 

Viktória Gémešiová

Viktória Gémešiová

Vychovávateľka

Viktória sa venuje mažoretkovému športu 16 rokov, z toho 9 rokov súťažne. Minulý rok so si otvorila vlastný mažoretkový klub. Posledné 3 roky sa venuje aj fitness-u a plánuje to posunúť na súťažný level. Okrem záľub študuje na pedagogickej fakulte a pracuje ako vychovávateľka v súkromnej základnej škole. 

Vojtech Oláh

Vojtech Oláh

Učiteľ drevených dychových nástrojov

Okrem zamestnania je hlavne muzikant a venuje sa jazzovej hudbe. Pred tým ako  začal vyučovať na ZUŠ  pôsobil ako muzikant v zahraničí. Voľný čas trávi s rodinou a na rybách.

Monika Benková

Monika Benková

Konateľ

Je človek, ktorý svoj profesný, aj osobný život venuje zlepšeniu kvality svojho života, aj iných. Pre Moniku je dôležité, aby to, čo robí, aj to čo v živote dostáva malo pridanú hodnotu, ideu, myšlienku a pocit…

Júlia Sirotiaková

Júlia Sirotiaková

Študentka

Navštevuje Gymnázium v Rimavskej Sobote a tento rok maturuje. Vo svojom voľnom čase robí dobrovoľníčku. Napríklad v Úsmeve ako dar, kde pracujú s deťmi z bývalích  detských domovov a v organizácii Pre stredoškolákov. Ako 16-ročná absolvovala 10-mesačný študijný pobyt v Japonsku.

Barbora Slabejová

Barbora Slabejová

Majiteľka

Vyštudovala  na TUKE odbor Priemyselná logistika, dva roky pracovala v magnezitových závodoch, na odbore výskumu, potom viedla stredisko s cca 40 ľuďmi. Neskôr sa začala venovať handmade, založila prvý biznis a neskôr si otvorila predajňu s detským textilom, hračkami a potrebami pre dojčatá. 

Erik Lopušný

Erik Lopušný

Tréner/zakladateľ

Erik je zakladateľ športového klubu Back to Elements, ktorý má viac ako 60 členov, vlastní moderné tréningové centrum, ktoré  si sami vybudovali. Vychováva športové talenty, ktoré majú výsledky na celoslovnských a medzinárodných súťažiach.

Karol Kubíni

Karol Kubíni

Riaditeľ, konateľ

Venuje sa lesníctvu, pracovne aj vo voľnom čase, od nástupu na strednú školu pred 30-timi rokmi. Celkovo sleduje dianie vo svete, široký záber z mnohých oborov. Je športový fanúšik, najviac  futbalu. Od roku 2010 pracuje aj v samospráve mesta.

Janka Rončáková

Janka Rončáková

Odborný asistent miestnej akčnej skupiny (MAS)

Pracuje v občianskom sektore 15 rokov, najskôr vo voľnom čase a od r.2018 profesionálne. Venuje sa predovšetkým zaktraktívňovaniu a propagácii regiónu v rámci Slovenska, ale aj v zahraničí. 

Marek Cirbus

Marek Cirbus

Silovo-kondičný tréner

Marek je  silovo-kondičný tréner. Taktiež trénuje nielen profesionálnych športovcov, ale aj hobby športovcov či ľudí, ktorí chcú sa postaviť na štart prekážkových behov typu Spartan Race. Medzi Marekove záľuby patrí šport, turistika, čítanie kníh.
Lenka Tokárová

Lenka Tokárová

Administratívny pracovník

Od roku 2018 pracuje ako administratívny pracovník pre Partnerstvo Muránska planina – Čierny Hron. Keďže má rada tento región, v ktorom prežila celý svoj život, využila šancu pracovať v ňom a prezentovať ho ostatným. Rada športuje, pečie a spoznáva tradície regiónu rôzneho druhu.

Radomír Sekáč

Radomír Sekáč

Majiteľ

Je zamestnancom vo vlastnej firme, zaoberajúcej sa opravami motorových vozidiel. Medzi záľuby patrí motorizmus, od detstva sa venuje požiarnej ochrane a hasičskému športu a už niekolko rokov amaterskemu ladovému hokeju.

Organizátori projektu na tvojej škole

Diana Bacúšanová

Diana Bacúšanová

Diana študuje na Strednej odbornej škole v Tisovci. odbor manažment regionálneho cestovného ruchu. Svoj voľný čas najradšej trávi  cestovaním alebo pozeraním filmov a seriálov. Rada okolo seba šíri pozitívnu energiu.

Veronika Filipiaková

Veronika Filipiaková

Veronika študuje manažment regionálneho cestovného ruchu v Tisovci. Má rada zvieratká, s obľubou  cestuje a navštevuje nové miesta.

Aleš Foľtán

Aleš Foľtán

Aleš rád športuje a chodí na výlety, rád trávi čas so svojou priateľkou. Je žiakom SOŠ Tisovec a a študuje odbor grafik digitálnych médií.

Patrik Fulerčík

Patrik Fulerčík

Patrik študuje odbor Grafik digitálnych médií v Tisovci. Obľubuje hranie pc hrier         a venuje sa programom ako Adobe Photostop či Illustaror.

Ak ťa zaujíma, kto stojí za celým projektom, dozvieš sa to tu – realizátori projektu

Partneri projektu na tvojej škole

Organizácie, vďaka ktorým sa tento projekt na tvojej škole uskutoční

Agentúra Profivia

Agentúra Profivia

Mesto Zvolen

Mesto Zvolen

Rada mládeže Banskobystrického kraja

Rada mládeže Banskobystrického kraja

Partneri

Organizácie, ktoré podporujú tento projekt

SLÁVIK & STELL

SLÁVIK & STELL

Forbes

Forbes

Martinus

Martinus

Wocabee

Wocabee

Pin It on Pinterest