SPŠ J. Murgaša, Banská Bystrica

Show your talent po prvýkrát uskutoční aj na našej škole – Strednej priemyselnej škole Jozefa Murgaša. Máš preto jedinečnú šancu stať sa súčasťou tohto skvelého programu. Objavíš svoj talent, získaš svojho mentora, zrealizuješ tímový projekt a získaš skúsenosti, ktoré sú na nezaplatenie.

Kedy sa uskutoční úvodné víkendové školenie?

V termíne 6. – 8. marca v 3*** Hoteli Zerrenpach na Osrblí. Účasť na tejto víkendovke je podmienkou pre účasť v programe.

 

Pre koho je program určený?

Pre študentov 1., 2., a 3. ročníka Murgašky. Ale pozor, spomedzi všetkých záujemcov získajú túto príležitosť len 16-ti žiaci.

Do kedy je potrebné sa prihlásiť?

Deadline na prihlášky je 5. február. Do vtedy je potrebné vyplniť prihlášku, ktorú nájdete tu.

 

Ako budem vedieť, či ste ma vybrali?

Po uzavretí prihlasovania ti následne pošleme mail, v ktorom sa dozvieš či si postúpili do druhého výberového kola. To bude pozostávať z osobného pohovoru, aby sme ťa spoznali a zistili či sa hodíš do nášho programu. Následne ti mailom finálne potvrdíme či si sa dostal do Show your talent.

Koľko je účastnícky poplatok?

29€ na celý program. Skutočná hodnota programu je však oveľa väčšia, predstavuje až 250€ na jedného študenta. Tú však platiť vďaka našim sponzorom nemusíš. Za svojich 29€ získaš 2 víkendové školenia, 4 workshopy, osobného mentora, záverečnú konferenciu aj grant na váš tímový projekt.

Poď do toho

Objav svoj skrytý potenciál. Prijmi výzvu. Ukáž čo je v tebe.

Mentori

Predstavujeme ti ľudí, ktorí ti pomôžu na ceste osobného rozvoja

Michal Lačný

Michal Lačný

Kameraman, režisér

Vyštudoval Akadémiu umení v Banskej Bystrici. Už počas štúdia sa venoval dobrovoľníctvu a tvorbe dokumentárnych filmov. Dnes pracuje v produkčnej spoločnosti GD IDENTITY, kde má na starosti kameru, réžiu a strih reklamných videí.

Linda Barborková

Linda Barborková

Kreatívna duša

Študentka stavebnej fakulty STU, ktorá miluje umenie. V Partizánskom organizuje rôzne eventy, je spoluzakladateľkou Fabriky umenia. „Život je jedna veľká párty a ísť je vždy lepší nápad. Týmto sa riadim a doposiaľ som to nikdy neoľutovala.“

Ivan Ľuba

Ivan Ľuba

Projektový manažér

Študoval právo v Kodani pracoval pre veľvyslanectvo a zúčastňoval sa medzinárodných súťaži. Produkčne spolupracoval s TV JOJ. Je súčasťou Echt Creative Community a je projektový manažér Na Orave dobre o.z.

Lenka Borková

Lenka Borková

Umelec

Študuje grafiku na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Venuje sa sociálnej tématike, pomáha ľuďom na okraji spoločnosti, hlavne ľuďom bez domova. Miluje pouličný život, temperament. Má rada dobrodružstvo a umenie.

Peter Kmeť

Peter Kmeť

Motion grafik

Manžel a večný študent. Chodil na SPŠ J. Murgaša, neskôr vyštudoval multimédiá v Žiline. Pracuje ako senior motion grafik v slovenskej firme Pixelfederation (tvorba 2D a 3D animácií). Niekoľko rokov pôsobil ako freelancer, tvoril video projekciu pre live event Godzone tour. Žije v Bratislave.

Nora Bělousovová

Nora Bělousovová

Podpredsedníčka Rady študentov

Študuje odbor Cestovný ruch na UMB, pól roka žila a študovala na Čínskej univerzite DUFE v Daliane. Baví ju stretávať sa s novými ľuďmi, variť a piecť recepty, ku ktorým sa dostala vďaka svojím zahraničným cestám. Momentálne organizuje medzinárodné mládežnícke výmeny a pomáha v projekte Social Impact Academy.

Martin Šajgalík

Martin Šajgalík

Programový riaditeľ

Je absolventom herectva na Akadémii umení, ako moderátor a redaktor zakotvil po škole v Rádiu LUMEN, kde má na starosti redakciu a program. Pôsobil ako animátor v eRku, dnes sa však spolu s manželkou stará najmä o svoje 3 deti. Miluje hudbu a tanec, vo voľnom čase zabáva ľudí ako DJ.

Boris Štanga

Boris Štanga

Videoeditor, grafik

Pochádza z Prievidze, vyštudoval Žilinskú univerzitu a v minulosti pracoval v kreatívnom štúdiu Crea:think studios. Dnes má na starosti strih, videoprodukciu a grafiku v spoločnosti GD IDENTITY. Vo voľnom čase hrá v kapele na basgitare a venuje sa rozvoju mladých ľudí. 

Organizátori projektu na tvojej škole

Jaroslav Dodok

Jaroslav Dodok

koordinátor programu

Prišiel s nápadom vytvoriť rozvojový program Show your talent. Je spoluzakladateľom
OZ TEAM, pracuje ako lektor neformálneho vzdelávania a venuje sa marketingu vo firme Mavio Media.
Jarmila Lipková

Jarmila Lipková

garant vzdelávania

Pracuje ako riaditeľka CVČ – JUNIOR v Banskej Bystrici, je certifikovanou lektorkou neformálneho vzdelávania a hodnotititeľkou projektov IUVENTA. V Show your talent má na starosti kvalitu vzdelávania.
Jakub Žabka

Jakub Žabka

Fotograf

Študuje na SPŠ J.Murgaša, je dobrovoľníkom oz KOMPAS – centrum rozvoja. V programe Show your talent pomáha realizačnému tímu pri príprave konferencie, s promom programu, propagáciou, tvorbou videa a fotodokumentácou.
Chcel by si sa pridať do tímu? Napíš nám na Facebook, Instagram alebo pošli mail na: info@showyourtalent.sk

Ak ťa zaujíma, kto stojí za celým projektom, dozvieš sa to tu – realizátori projektu

Blog

Prvé dojmy z prvej víkendovky (očami študentov)

Prvé dojmy z prvej víkendovky (očami študentov)

Určite už viete, že sme víkendovými školeniami odštartovali 2. ročník nášho rozvojového programu Show your talent. Aký bol, čo všetko sme zažili a na čo nezabudneme sa dozviete v tomto blogu…

Galéria: úvodné prezentácie

Partneri projektu na tvojej škole

Organizácie, vďaka ktorým sa tento projekt na tvojej škole uskutoční

Banskobystrický samosprávny kraj

Banskobystrický samosprávny kraj

Program sa realizuje s finančnou podporou Rozvojovej agentúry BBSK a pod záštitou Ing. Jána Luntera, predsedu BBSK
Agentúra Profivia

Agentúra Profivia

Bystrica SITY

Bystrica SITY

Rada mládeže Banskobystrického kraja

Rada mládeže Banskobystrického kraja

Generálni partneri

Organizácie, ktoré podporujú tento projekt

OZ TEAM

OZ TEAM

The Žurnál

The Žurnál

SLÁVIK & STELL

SLÁVIK & STELL

Martinus

Martinus

Forbes

Forbes

Mavio Media

Mavio Media

Mgroup

Mgroup

JC Media

JC Media

Pin It on Pinterest