fbpx

Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica

Rozvojový program Show your talent sa vo svojom V. ročníku znova vracia na Strednú priemyselnú školu Jozefa Murgaša v Banskej Bystrici. Aj tentokrát získaš svojho mentora a zrealizujete tímový projekt. Bude Ťa čakať nabitý program plný zábavy, počas ktorého objavíš svoje talenty a nadobudneš nové skúsenosti. Nenechaj si ujsť túto jedinečnú príležitosť a staň sa súčasťou!

Pre koho je program určený?

Program je určený pre Vás, žiakov 1., 2. a 3. ročníka. Pozor, túto príležitosť dostanú len 16 z Vás. 

Aká je výška účastníckeho poplatku?

29€ za celý program. Skutočná hodnota programu je oveľa vyššia, predstavuje až 250€ na jedného študenta. Nemusíš sa však obávať. Vďaka našim sponzorom túto sumu platiť nemusíš.

Ako zistím, že ste vybrali práve mňa? 

Akonáhle skončí prihlasovanie, bude Ti zaslaný e-mail, v ktorom zistíš, či si postúpil do druhého kola. V druhom kole si prejdeš osobným pohovorom, aby sme Ťa bližšie spoznali a zistili o Tebe viac. Nakoniec Ti mailom pošleme finálne rozhodnutie, či si sa dostal do programu Show your talent.

Pre účasť v programe je záväzné absolvovať Úvodné víkendové školenie v termíne 28.-30.9.2022.

ČO VŠETKO ZAHŔŇA TVOJ POPLATOK?

2 víkendové školenia

Zažiješ nabitý program plný rôznych aktivít či energizérov alebo prednášok a diskusií zameraných na teoretickú časť. Práve tu do hĺbky spoznáš ďalších účastníkov či učiteľov a spolu získate nezabudnuteľné zážitky. Čaká Vás množstvo zábavy, nových skúseností a rozdelenie do tímov, v ktorých budete pracovať počas programu.

4 workshopy

Vďaka workshopom sa naučíš, ako zrealizovať svoj nápad. Posilníš aj svoje prezentačné schopnosti, ktoré využiješ napriklad pri hľadaní sponzorov pre svoj projekt či neskôr na slávnostnej konferencii. Samozrejme Ťa čakajú aj aktivity, ktoré spríjemnia atmosféru.  

Osobný mentoring

Ak majú mladí ľudia svoj vzor, niekoho, kto im dôveruje a o koho sa môžu oprieť, rozvíjajú sa oveľa rýchlejšie. V rámci mentoringu dokážeme posúvať na ceste osobného rozvoja aj žiakov, ktorí sa v skupine neprejavujú.

Tímový projekt 

V praxi si vyskúšate všetko to, čo ste sa doteraz naučili „len teoreticky“ a vyriešite vo svojom okolí nejaký problém, ktorý Vás trápi. Projekty budete pripravovať, realizovať a vyhodnocovať v tímoch, pričom každý tím dostane na realizáciu svojho nápadu grant.

Slávnostná konferencia 

Bude to pre Teba veľký deň. Predstavíte sa v jednotlivých tímoch a odprezentujete svoje projekty. Taktiež budete hovoriť o Vašej ceste v programe a zdieľať, čo ste sa naučili alebo čo sa Vám páčilo a na čo ste hrdí. Na záver dostanete certifikát, teda ocenenie o absolvovaní programu Show your talent, ktorý Ti pomôže v budúcnosti.

Osvedčenie

Program Show your talent prebieha pod akreditáciou vďaka Ministerstvu školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Absolventi programu získajú základné zručnosti potrebné pre trh práce. Po úspešnom ukončení programu dostanete certifikát s akreditáciou vzdelávacieho programu, ktorý si môžete priložiť k životopisu, čo pre vás predstavuje vstupenku do sveta zamestnania.

Samozrejme, k tomu všetkému aj množstvo zážitkov a skúseností, ktoré sa nedajú vyjadriť cenou.

Lokálny tím

Toto je tím, ktorý realizuje náš program na vašej škole

Martina Kalčoková

Martina Kalčoková

Koordinátorka učiteľov

Sofia Sliacka

Sofia Sliacka

Leader realizačného tímu

Oliver Pohanka

Oliver Pohanka

Marketér

Peter Kovaľ

Peter Kovaľ

Komunikačný manažér

Samuel Šadlák

Samuel Šadlák

Event manažér

Ak ťa zaujíma, kto stojí za celým projektom, dozvieš sa to tu – realizátori projektu

Mentori

Adam Bučko

Adam Bučko

Andrea Dolinská

Andrea Dolinská

Dávid Maslen

Dávid Maslen

Eva Ščepková

Eva Ščepková

Iveta Babjaková

Iveta Babjaková

Júlia Kamenská

Júlia Kamenská

Juraj Zaťko

Juraj Zaťko

Matej Žofaj

Matej Žofaj

Peter Sontág

Peter Sontág

Sarah Krehlíková

Sarah Krehlíková

Zuzana Mečiarová

Zuzana Mečiarová

Realizátori programu

Partneri

Organizácie, ktoré podporujú tento projekt

SLÁVIK & STELL

SLÁVIK & STELL

Forbes

Forbes

Martinus

Martinus

Wocabee

Wocabee

Pin It on Pinterest