fbpx

Súkromné gymnázium Banskobystrické

Program Show your talent ACADEMY sa prvýkrát uskutoční aj na vašej škole. Ide o intenzívny rozvojový program pre žiakov stredných škôl, ktorý pomáha mladým ľuďom spoznať svoje talenty, schopnosti, silné a slabé stránky. Projekt rozvíja zvedavosť a radosť z objavovania, schopnosť učiť sa učiť, samovzdelávanie, sebarozvoj, schopnosť prispôsobiť sa zmenám, kreativitu, originálnosť a experimentovanie.

Kto sa môže zapojiť do programu?

Zapojiť sa môžu žiaci 1.,2. a 3. ročníka. Pozor ide o nadstavbu programu Show your talent, čiže šancu dostanú len 10 z vás.

Koľko je účastnícky poplatok?

29€ na celý program, práve ste ušetrili. V skutočnosti hodnota programu je však oveľa vyššia, predstavuje až 250€ na jedného študenta. Tú však platiť vďaka našim sponzorom platiť nemusíte.

Pre účasť v programe je záväzné absolvovať Summer Camp v termíne 22.-25.9.2022.

Čo zažijú účastníci Show your talent ACADEMY?

Summer camp

Zažijú množstvo zábavy, neformálneho vzdelávania a outdoorových aktivít. Získajú nové priateľstvá a zručnosti v efektívnej komunikácii či tímovej práci. Spoznajú príbehy zaujímavých osobností.

Online semináre

Online semináre plné inšpirácií od zaujímavých hostí. Semináre budú prebiehať formou brainstormingu a diskusií. Žiaci si počas nich budú vymieňať skúsenosti a vzájomne sa podporovať.

Tímový mentoring

Každý zo žiackých tímov dostane jedného mentora, s ktorým sa v priebehu programu stretne 3x s cieľom úspešne zrealizovať svoj projekt. Môžu sa vzájomne radiť a pomáhať si.

Workshopy

Žiaci zažijú 3 workshopy, kde sa budú zdokonalovať v oblastiach projektového manažmentu, marketingu, spätnej väzby či finančnej gramotnosti.

Konferencia

Bude to pre Teba veľký deň. Odprezentujete si svoje projekty. Taktiež budete hovoriť o Vašej ceste v programe a zdieľať, čo ste sa naučili alebo čo sa Vám páčilo a na čo ste hrdí.

Čo naopak získajú zapojený účastníci?

Neoceniteľné skúsenosti

Naučíte sa komunikovať, prezentovať, pracovať v tíme, získate organizačné zručnosti, skúsenosti v marketingu a zistíte ako sa naplno rozvíjať a zdokonaľovať.

Nezabudnuteľné zážitky či spomienky

Vďaka nášmu programu spoznáte nových úžasných ľudí, s ktorými zažijete jedinečný program a dobrodružstvo na ktoré len tak skoro nezabudnete.

Certifikát

Ak sa vám podarí uspieť, získate certifikát, ktorý bude potvrdením o tom, čo ste sa naučili vďaka programu Show your talent Academy. 

Inšpiráciu, kam ďalej

Účastníkom pomáhame zamyslieť sa nad tým, čo by chceli v živote robiť, akú výšku si vybrať alebo kam ísť ďalej. Dozvedia sa o príležitostiach o ktorých sa ich spolužiakom ani nesníva.

Lokálny tím

Čoskoro predstavíme tím, ktorí budú realizovať náš program na vašej škole

Katarína Šivecová

Katarína Šivecová

Koordinátorka učiteľov

Šimon Pesel

Šimon Pesel

Líder žiakov

Berenika Petríková

Berenika Petríková

Komunikačná manažérka

Zdenka Sámeľová

Zdenka Sámeľová

Event manažérka

Alexandra Štorková

Alexandra Štorková

Junior lektorka

Ak ťa zaujíma, kto stojí za celým projektom, dozvieš sa to tu – realizátori projektu

Mentori

Soňa Jánošová

Soňa Jánošová

Veronika Švantnerová

Veronika Švantnerová

Realizátori programu

Toto podujatie bolo podporené z dotácii Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Partneri

Organizácie, ktoré podporujú tento projekt

SLÁVIK & STELL

SLÁVIK & STELL

Forbes

Forbes

Martinus

Martinus

Wocabee

Wocabee

Pin It on Pinterest