fbpx

Oslávte spolu s nami 5. narodeniny nášho rozvojového programu Show your talent na celoslovenskej slávnostnej konferencii pre pracovníkov s mládežou.

Po dvoch rokoch pandémie sa chceme konečne stretnúť a vyjadriť vďaku všetkým našim mentorom, lektorom, ambasádorom, partnerom, riaditeľom, učiteľom, ale aj všetkým tým, ktorí nám pomáhajú rozvíjať mladých ľudí na Slovensku alebo by sa chceli k tejto vízii pridať.

Keďže dnešná doba nám prináša nečakané výzvy v práci s mládežou, na našej konferencii budeme spoločne hľadať nové spôsoby ako týmto výzvam čeliť. Naši hostia a lektori prinesú nové impulzy, inšpirácie, ale aj skúsenosti, ktoré budete môcť objaviť a využiť v praxi.

O čo nám ide v programe Show your talent? Ako bude vyzerať budúcnosť vzdelávania, školstva či práce s mládežou? Ktoré kompetencie potrebujú mladí ľudia na to, aby v živote uspeli? Ako objaviť ich talent a jedinečný prínos pre spoločnosť? A prečo niektoré organizácie, projekty či rozvojové programy prežijú len niekoľko rokov, ale iné celé desaťročia?

Poďte spoločne s nami hľadať odpovede na tieto otázky.

SAVE THE DATE

14. JÚNA 2022

 

Čo vám predstavíme počas konferencie?

  • Víziu programu Show your talent a príbehy jeho absolventov

  • Inšpiratívne talky vzácnych hostí

  • Praktické workshopy

  • Riadený networking

  • Podnetné diskusie

  • Aktuálne príležitosti

  • Chutný catering 🙂

Teraz je čas stretnúť sa, inšpirovať sa a spoločne to osláviť!

Spoznajte organizácie, školy či expertov, ktorí sa venujú práci s mládežou, zažite inšpiratívny networking, ktorý vám otvorí príležitosti pre nové spolupráce a oslávte spoločne s nami piate narodeniny programu Show your talent.

realizátori

Realizátormi konferencie sú:

Konferenciu finančne a produktovo podporili:

Partneri:

Program Show your talent podporujú:

Pin It on Pinterest