fbpx

Nájdi svoj sen a začni na sebe makať

Ak si študentom strednej školy, jedinečný rozvojový program Show your talent je pre teba! Vďaka nemu sa už nebudeš v škole nudiť, ale rozvíjať svoj potenciál. Staneš sa súčasťou skvelého tímu, ktorý začne premieňať jedinečné nápady na skutočnosť.

Program Show your talent je len pre 16 študentov z celej školy, preto nebude jednoduché dostať sa naň. Ak však chceš objaviť svoje talenty, nájsť svoj sen, začať na sebe makať a zmeniť na škole niečo, čo ti vadí, máš šancu… Pozri si ako to vyzeralo na našej slávnostnej konferencii (video).

Čo získaš?

Nezabudnuteľné zážitky

,Vďaka nášmu programu spoznáš nových úžasných ľudí, s ktorými zažiješ jedinečné dobrodružstvo na ktoré len tak skoro nezabudneš.

Neoceniteľné skúsenosti

Naučíš sa komunikovať a prezentovať, pracovať v tíme, získaš organizačné zručnosti, skúsenosti v marketingu a zistíš ako rozvíjať svoj potenciál.

Certifikát

Ak sa ti podarí uspieť, získaš certifikát, ktorý bude potvrdením o tom, čo si sa naučil vďaka programu Show your talent. Môžeš si ho dať do životopisu a zaujať svojho budúceho šéfa.

Inšpiráciu, kam ďalej

Pomôžeme ti zamyslieť sa nad tým, čo by si chcel v živote robiť, akú výšku si vybrať alebo do čoho sa pustiť. Dozvieš sa o príležitostiach o ktorých sa tvojim spolužiakom ani nesníva.

Čo zažiješ?

Víkendovky

Počas programu zažiješ 2 skvelé víkendové školenia, kde ťa bude čakať niekoľko výziev, tímových aktivít, kopec srandy a nových kamošov.

W

Workshopy

Počas vyučovania sa budeš môcť zúčastniť na 4 zaujímavých workshopoch. Žiadna teória, žiadne učebnice, ale kopa inšpirácie a nových skúseností.

Mentoring

Vďaka nášmu programu získaš mentora, ktorý ti pomôže nájsť svoju životnú cestu. Ukáže ti, ako sa za svojim snom rozhodol kráčať on a poradí ti ako prekonať prekážky na ceste k úspechu.

Tímový projekt

Spolu so svojimi spolužiakmi budeš vymýšľať nápady a ten najlepší dostane šancu na realizáciu. Budeš môcť zorganizovať vlastný projekt/event a niekomu tak pomôcť.

Konferenciu

Na konci programu ťa čaká slávnostná konferencia, na ktorej sa pochváliš svojimi úspechmi. Budeš môcť odprezentovať svoj projekt a zaujať tak majiteľov firiem.

Dobrý pocit

A to je už niečo! Predstav si, že sa hecneš a dáš zo seba maximum. Potom sa pozrieš na to čo sa ti podarilo a je to tu – dobrý pocit, ktorý ti nikto nezoberie.

Mentori

Všetkých mentorov, ktorí budú na tvojej škole, si môžeš pozrieť na podstránke tvojej školy

Vďaka programu Show your talent som spoznal úžasných ľudí. Dozvedel som sa ako to chodí, keď chce človek dosiahnuť niečo viac. Naučil som sa veľa poznatkov z marketingu, reklamy, managementu a podobne.

Juraj Jankula

absolvent Show your talent, SPŠ Dopravná Zvolen

Program Show your talent mi dal nové informácie, skúsenosti a ukázal mi cestu ako sa k našim cieľom a  snom dobojovať. Zmenilo mi to pohľad na veci, o ktorých si myslíme že ich nedosiahneme ale pritom sa všetko dá. Či už v škole alebo v živote. Workshopy a víkendovka boli super. Vždy sme sa niečo nové naučili a mentoring mi pomohol dodať pozitívnu energiu a silu zvládnuť projekt.

Aneta Fonšová

absolventka Show your talent, SOŠ pedagogická sv. Mária Goretti a Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assissi Čadca

Show your talent mi dal šancu spoznať nových a skvelých ľudí. Priniesol mi do života príležitosti a inšpiroval moju budúcnosť. Naučil ma spoznať seba samú. Taktiež mi ukázal aj iné stránky vzdelávania.

Adriana Luptáková

absolventka Show your talent, SPŠ Dopravná Zvolen

Show tour talent mi dal príležitosť zamyslieť sa nad tým, čo je pre mne v živote najdôležitejšie. Vďaka nemu som si stanovila nové priority v mojom živote. Taktiež vďaka tomuto programu som spoznala veľmi milých ľudí za čo som nesmierne šťastná.

Gabriela Paštrnáková

absolventka Show your talent, SOŠ pedagogická sv. Mária Goretti a Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assissi Čadca

Čo by ťa ešte mohlo zaujímať

Kto stojí za programom Show your talent?

Tiež sme boli niekedy študenti a tiež sme sa v škole niekedy nudili. Preto sme sa to rozhodli zmeniť. Tu si môžeš pozrieť, kto vytvoril program Show your talent a kto ho podporuje. Na podstránke tvojej školy sa zas dozvieš, kto je v realizačnom tíme na tvojej škole.

Ako sa dozviem, kto je mojim mentorom?

Už na prvej víkendovke ti predstavíme všetkých mentorov pomocou krátkeho videa. Následne nám dáš vedieť, kto z nich ťa zauj. Potom ti pridelíme mentora, ktorý ťa bude vedieť v osobnom rozvoji najlepšie posunúť. 

Môže sa do programu zapojiť aj naša škola?

Aktuálne sme Show your talent spustili na školách vo Zvolene, v Tisovci  a v Žiline Keď si klikneš na mesto, zistíš, ktoré školy sú v našom programe zapojené. Na iných školách zatiaľ Show your talent nemáme, ak by si to však chcel zmeniť, môžeš nám napísať. 

Môžem sa do programu pridať neskôr alebo v ňom predčasne skončiť?

Nie. Ako sme už spomínali, program Show your talent je pre tých, ktorí to myslia so svojim rozvojom skutočne vážne. Na to, aby si získal certifikát, je potrebné absolvovať celý priebeh programu. Vieme, je to výzva, ale stojí to za to!

Koľko ma to bude stáť?

Každý študent platí v programe len symbolický účastnícky poplatok. Jeho výšku sa dozvieš na podstránke venovanej tvojej škole. Skutočná hodnota programu je však oveľa väčšia.

Do kedy sa môžem prihlásiť?

Deadline na prihlášky si môžeš pozrieť na podstránke tvojej školy.

Ak máš akékoľvek ďalšie otázky, neváhaj nás kontaktovať.

Myslím si, že nikdy nie je príliš skoro začať na sebe makať. Preto sa mi veľmi páči program Show your talent, ktorý v tom mladým ľuďom pomáha a inšpiruje ich. Držím všetkým palce!

— Michal Meško, CEO Martinus

„Posledných 12 rokov podnikania v SEO agentúre ma naučilo, že skutočná vášeň pre prácu príde vtedy, keď necháte voľne plynúť svoju fantáziu a systematickými krokmi a disciplínou ju zhmotníte do výsledkov. Myslím si, že sme toho schopní všetci ešte oveľa skôr, ako tomu bolo v mojom prípade, v začiatkoch vysokoškolského štúdia. Preto podporujem program, ktorý pomáha hľadať túto vášeň už u stredoškolákov. Teším sa na spoluprácu so Show your talent.“

Katka Rusňáková, majiteľka ONLINE TORO, biznis konzultantka mentoringGURU

Podporujem mladé talenty a zaujímavé projekty, pretože verím tomu, že vzdelávanie vedie nielen k inováciám, ale hlavne k lepšej spoločnosti. Je dôležité dávať mladým ľuďom priestor a je rovnako dôležité ich prepájať s praxou. Len takto sa dokážeme vzájomne obohatiť a inšpirovať. Rozvoj mladých ľudí a ich talentov a nápadov im dokáže pomôcť sa v budúcnosti uplatniť na kľúčových pozíciách nielen v biznise, ale tiež vo verejnom priestore.

— Dalibor Slávik, Managing Director SLÁVIK & STELL

„Ľudia sú šťastní, motivovaní a produktívni vtedy, keď môžu dávať to najlepšie zo seba. Keď môžu realizovať svoje dary, talenty, silné stránky.  To je ten najväčší benefit, ktorý vám môže niekto dať.  Málokto to ale robí, preto je toľko ľudí nešťastných v tom čo robia.  Preto toľko firiem naháňa zlatý grál angažovanosti cez iné „benefity“. Show your talent ide  po podstate, je mi cťou byť pri tom. „

– Jana Bernaťáková, change facilitátor a mentor

Show Your Talent je jednoznačne jedným z najlepších programov na Slovensku, ktorý podporuje mladých ľudí pri vyberaní si svojej životnej cesty. Workshopy, mentoring a reálne projekty im pomôžu výjsť zo zóny komfortu a začať pracovať na svojich snoch a víziách.

— Daniel Csúr, manažér coworkingu Kruháč

Ako sa prihlásiť?

Rozhodni sa

Rozvojový program Show your talent nie je pre každého. Aby si ho mohol absolvovať musíš byť študentom školy, ktorá je v ňom zapojená (zoznam nájdeš tu). Na podstránke svojej školy si skontroluj pre ktoré ročníky je program spustený.

Časť aktivít programu bude prebiehať počas vyučovania z ktorého ťa uvoľníme (4 workshopy), budeme však od teba očakávať, že do toho dáš aj svoj voľný čas. Týždenne ti to zaberie max 2 hodiny.

Skontroluj si termíny

Ešte pred tým, než vyplníš prihlášku zisti či sa budeš môcť zúčastniť našej úvodnej víkendovky. Termín nájdeš na podstránke tvojej školy.

Bez toho, aby si na ňu prišiel, nebudeš môcť byť súčasťou nášho programu Show your talent.

 O ostatných termínoch ťa budeme vopred informovať.

 

l

Vyplň prihlášku

Chceme si byť istí, že do nášho programu vyberieme tých, ktorí majú skutočný záujem na sebe pracovať. Preto nám otvorene odpovedz na naše otázky.

Zaslaním prihlášky sa záväzne prihlasuješ do nášho programu a dávaš tým najavo, že sa zúčastníš jeho celého rozsahu.

Jeho celý priebeh je naplánovaný tak, aby neohrozil tvoje študijne výsledky v škole. Tak teda neváhaj a buď medzi prvými, ktorí sa do nášho programu prihlásia!

Prihláška 

Partneri

Organizácie, ktoré podporujú tento projekt

SLÁVIK & STELL

SLÁVIK & STELL

Forbes

Forbes

Martinus

Martinus

Wocabee

Wocabee

Pin It on Pinterest